Bilal Erdoğan Moral FM’e Konuk Oluyor!

Bilal Erdoğan ‘Ömer Ekinci ile Neden Olmasın?’ programına konuk oluyor.

Gazeteci-Yazar Ömer Ekinci, Moral FM’de Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan’ı konuk ediyor.

Ömer Ekinci, Bilal Erdoğan’a sadece Türkiye’de değil dünyada da sürekli gündemde olan ve Türkiye’nin son 20 yılına damgasını vuran isim olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı değil, babası Tayyip Bey’i anlatmasını isteyecek.

Siyasetin değil daha çok ailevi ve sosyal konuların, çocukluktan ve gençlikten bugüne Erdoğan ailesinin ve aile reisi olan Erdoğan’ın konuşulacağı programda Ekinci, konuğunun Bilal Erdoğan olarak değil, Vatandaş Bilal olarak cevaplandıracağı ilginç sorular da soracak.

23 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’de Moral FM 96.8 ve ‘de canlı olarak yayınlanacak program için dinleyiciler etiketiyle hesabına sorularını yöneltebilecekler.

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.

Bilal Erdoğan Moral FM’e Konuk Oluyor! Reviewed by on . Bilal Erdoğan ‘Ömer Ekinci ile Neden Olmasın?’ programına konuk oluyor. Gazeteci-Yazar Ömer Ekinci, Moral FM’de Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdo Bilal Erdoğan ‘Ömer Ekinci ile Neden Olmasın?’ programına konuk oluyor. Gazeteci-Yazar Ömer Ekinci, Moral FM’de Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdo Rating: 0
scroll to top