Fatih YILDIRIM’dan Aleyna Tilki’ye Remix!

Alem FM’in akşam programları arasında fark yaratan programcısı Fatih YILDIRIM, son dönemlerin en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki’ye remix yaptı.

Başarılı radyocu dün (23 Ağustos) yayınında Aleyna Tilki’nin vermiş olduğu röportajlarda yer alan konuşmalarından remix hazırladığını ve en geç Cuma gününe kadar yayında paylaşacağının müjdesini vermişti.

Fatih YILDIRIM, bugün sosyal medya hesabından Aleyna Tilki’ye yaptığı remix çalışmasını paylaştı ve dinleyicileri tarafından büyük beğeni topladı.

Ara ara bu tarz projeler hazırlayan YILDIRIM’ın bir çok ünlü isme röportajlarından remix çalışması yapması bekleniliyor.

Aleyna Tilki ft. Fatih YILDIRIM – Fanlarım Var ✌️

A post shared by Fatih YILDIRIM (@fatihyildirimcomtr) on

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.

Fatih YILDIRIM’dan Aleyna Tilki’ye Remix! Reviewed by on . Alem FM'in akşam programları arasında fark yaratan programcısı Fatih YILDIRIM, son dönemlerin en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki'ye remix yaptı. Başarılı radyoc Alem FM'in akşam programları arasında fark yaratan programcısı Fatih YILDIRIM, son dönemlerin en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki'ye remix yaptı. Başarılı radyoc Rating: 0
scroll to top