İstanbul’un En Çok Dinlenen Radyosu; ALATURKA!

RİAK & Nielsen ortaklığıyla her ay düzenli olarak yapılan araştırmalarda İstanbul’un en çok dinlenen yerel radyosu Radyo Alaturka çıkıyor.

Radyo Alaturka, geçmişten günümüze en sevilen eserleri Türk sanat müziği severlere ulaştırıyor ve bu sayede İstanbul’un en çok dinlenen yerel radyosu oluyor.

Gitassi Medya Grubu bünyesine katıldıktan sonra teknik olarak alt yapısını yenileyen ve arşivini genişleten Radyo Alaturka, uzun süredir en çok dinlenen yerel radyo özelliğini taşıyor.

Radyocular.com ailesi olarak yaptığımız araştırmada Radyo Alaturka’nın internet dinleyici bir çok ulusal radyonun internet dinleyicisinden daha fazla.

Gün boyunca 270 bin ile 300 bin arasında tekil hiti olan Radyo Alaturka’nın internet dinleyici anlık 1700 – 2500 arasında değişiyor. Ve bu rakamlarda Radyo Alaturka’nın bir çok ulusal radyodan daha çok internet dinleyicisi olduğunu gösteriyor.

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.

İstanbul’un En Çok Dinlenen Radyosu; ALATURKA! Reviewed by on . RİAK & Nielsen ortaklığıyla her ay düzenli olarak yapılan araştırmalarda İstanbul'un en çok dinlenen yerel radyosu Radyo Alaturka çıkıyor. Radyo Alaturka, g RİAK & Nielsen ortaklığıyla her ay düzenli olarak yapılan araştırmalarda İstanbul'un en çok dinlenen yerel radyosu Radyo Alaturka çıkıyor. Radyo Alaturka, g Rating: 0
scroll to top