Türkiye Radyolarının En Çok Dinlenen Sabah Programları!

Radyocular.com olarak sosyal medya üzerinden yaptığımız araştırmaya göre Türkiye radyolarında en çok dinlenen sabah programlarını sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda belirttiğimiz radyo programları ve programcıları listesi karışık olarak paylaşılmıştır.

Sabah işe, okula seyir halinde olan radyo severler Türkiye radyolarında hangi radyoları takip ediyor, gelin hep beraber bu programlara bir göz atalım.

İşte radyolarda en çok takip edilen radyo programları;

  • Nihat’la Muhabbet

Show Radyoda her sabah öne çıkan olayları kendi yorumlarıyla süsleyen ve dinleyicilerden de mesaj alarak gündemdeki gelişmeleri değerlendiren Nihat Sırdar, sabah programları arasında en çok dinlenen isimlerden biri.

 

  • Gazoz Ağacı

Sektörün bir türlü eskitemediği isimlerden bir diğeri ise Cem Arslan! Best FM’de hafta içi her sabah ilginç haberleri dinleyicileriyle paylaşan ve bu haberleri yorum katarak keyifli bir program ortaya koyan Cem Arslan, Türkiye radyolarında sabah programları arasında en çok dinlenen isimlerden birisidir.

 

  • Doğan Canlı

Radyo Viva’nın genç ve yetenekli radyo programcısı Doğancan, sosyal medyada en çok konuşulan konular, ilginç haberler ve kendi tarzıyla dinleyicilerine güne hazırlayan ve en çok dinlenen radyoculardan biri haline geldi.

 

  • Ara Gaz

Metro FM’in araştırmalarda yükselmesinin sebeplerinden biride Ara Gaz programı oldu. Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma hafta içi her sabah ilginç konularıyla dinleyicileri güne hazırlayan ve Türkiye radyolarının en çok dinlenen programcılarıdır.

 

  • Gönül Dostu Şener

İlk radyo programcılarından Gönül Dostu Şener, Türkiye’nin en çok dinlenen radyosunda keyifli sohbeti ve şarkılarıyla yine sabah programları arasında tercih edilen diğer programcılardan birisidir.

 

  • Gelincik

Keyifli sohbeti ve hareketli şarkılarıyla dinleyicileri tarafından Rahatsız Gelincik olarak adlandırılan Müge Altun, Radyo Seymen’de ki programıyla en çok dinlenenler arasında yerine alıyor.

 

Yukarıda belirttiğimiz radyo programları karışık olarak listelenmiştir. Sosyal medya üzerinden yapılan araştırmada Türkiye’nin en çok dinlenen sabah programları ve programcıları bu şekilde yer almaktadır.

Türkiye Radyolarının En Çok Dinlenen Sabah Programları! Reviewed by on . Radyocular.com olarak sosyal medya üzerinden yaptığımız araştırmaya göre Türkiye radyolarında en çok dinlenen sabah programlarını sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda Radyocular.com olarak sosyal medya üzerinden yaptığımız araştırmaya göre Türkiye radyolarında en çok dinlenen sabah programlarını sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda Rating: 0
scroll to top