1. X Radio Karışık / Rap
  2. Radyo 45'lik Türkçe / Nostalji
  3. Radyo Fenomen Yabancı / Pop
  4. JoyTürk Türkçe / Pop
  5. Virgin Radio Karışık / Rap
  6. Süper FM Türkçe / Pop
  7. PowerTürk Türkçe / Pop

Haber

Demet Özdemir ve Serenay Sarıkaya’dan Ailelere Destek
serenay sarıkaya - demet özdemir
Keşfet

Demet Özdemir ve Serenay Sarıkaya’dan Ailelere Destek 

Dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden P&G, COVID-19 salgını nedeniyle yaşamları olumsuz etkilenen; ve gelir kaybı yaşayan ailelerin umudunu desteklemek için Demet Özdemir ve Serenay Sarıkaya ile “Aynı Çatı Altında, Umutla Yarına” projesini başlatıyor.

Proje kapsamında, Kızılay iş birliğiyle temel hijyen, sağlık ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan; toplam 3 milyon lira değerinde Umut 2020 Hijyen Paketleri on binlerce aileye gönderilecek.

Sanat dünyasının ünlü isimlerinden ve P&G çatısı altındaki marka elçilerinden oyuncu Demet Özdemir ve oyuncu Serenay Sarıkaya da “Aynı Çatı Altında, Umutla Yarına” projesinde yer alıyor.

Hayata geçirdiği topluma katkı projeleriyle faaliyet gösterdiği ülkelerde insanların yaşamlarını iyileştirmeyi hedefleyen P&G Türkiye, mart ayında başlattığı topluma katkı projelerinin son ayağını hayata geçiriyor. Tüm dünyayı saran pandemi nedeniyle zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde; iyilikle güçlenebilecek bir geleceğe doğru herkesin olduğu kadar şirketlerin de önemli sorumlulukları olduğunu belirten P&G Türkiye, salgın boyunca ön saflarda mücadele eden gizli kahramanları desteklemek amacıyla gelir kaybı yaşayan 40 bin aileye Türk Kızılay’ı iş birliğiyle temel hijyen, sağlık ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan toplam 3 milyon lira değerinde ürün bağışı gerçekleştirecek. P&G bu desteğinin yanı sıra yine “Aynı Çatı Altında, Umutla Yarına” projesi kapsamında Azerbaycan’da da 7.500 aileye hijyen paketi gönderecek.

Ünlü oyuncular ve sporcular “Umut” dağıtıyor

Yarınlara umutla bakabilmek için morale ve gülmeye en çok ihtiyaç duyulan bugünlerde; salgından etkilenen ailelere manevi destekte bulunmak amacıyla “Aynı Çatı Altında, Umutla Yarına” projesine P&G çatısı altındaki marka elçileri de yer alıyor. NBA’in yıldız isimlerinden Cedi Osman, oyuncu Demet Özdemir, A Milli Kadın Voleybol Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar; Dünya Şampiyonu artistik jimnastikçi İbrahim Çolak, Milli Futbolcu Ozan Kabak ve oyuncu Serenay Sarıkaya marka elçileri olarak; P&G’nin desteklerinden dolayı mutluluk duyuyorlar. Sanat ve spor dünyasından gelen desteğin yanı sıra birçok vatandaş da #UmutlaYarına etiketiyle; geleceğe dair “umut” mesajlarını paylaşarak, yarınlara dair iyilik yaymaya devam ediyor.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Zorunlu alanlar *