nCgjpWA7_400x400
Kanaltürk Radyo, yüzlerce takım, binlerce sporcunun, onbinlerce davetlinin katılacağı ve 3 ilde gerçekleştirilecek olan Dragon Festivali’nin heyecanını canlı yayınlarla dinleyicileriyle paylaşacak.

Kurulduğu günden bu yana sadece İstanbul’da değil ülkenin dört bir yanındaki önemli etkinliklerin radyo sponsorluğunu üstlenen Kanaltürk Radyo yine büyük bir organizasyona daha imza atıyor.

Güçlü İsimler Dragon Festivali’nde Buluşuyor!
İlki 2008’de gerçekleşen ve dünyanın 3 büyük festivalinden biri olan Dragon Festivali, iş hayatına bambaşka bir pencere açtı. Türkiye’nin 3 ayrı şehrinde uygulanan festival  bugüne kadar 2 bin’e yakın takım, 40 bin’e yakın yarışmacı ve 300 bin davetli ile buluştu.

Dünya markalarını bir araya getiren bu platform, sizlere su üzerinde kürek çekerek bambaşka alternatifler sunuyor.

Eğlencenin maksimuma  ulaştığı Dragon Fest; katılımcılara iş hayatının stresinden uzak, herkesin eşit olduğu, kıyasıya mücadele edilen keyifli anlar yaşatıyor. Ayrıca; çeşitli ikramlarla birbirinde çılgın yarışmaları, dans gösterilerini doğanın yeşilinde ve suyun mavisinde eğlenerek bulmak mümkün.

Kanaltürk Radyo’nun müzik direktörü ve programcısı Yalçın Alaca ise,etkinliğin yapılacağı illerde canlı yayınlar gerçekleştirecek. Bu özel yayınlarda dinleyicilere  sürpriz hediyeler dağıtılacak.

ETKİNLİK TAKVİMİ
2-3 MAYIS: MERSİN

16-17 MAYIS: İZMİR

30-31 MAYIS: İSTANBUL

19-20 EYLÜL İSTANBUL (BÜYÜK FİNAL)