Haber

Radyo Yayıncıları Platformu (RADYAP) Kuruluyor!
Ulusal Radyolar

Radyo Yayıncıları Platformu (RADYAP) Kuruluyor! 

Bir kaç radyocunun bir araya geldiğinde haklı olarak sitemde bulunduğu konulardan biri olan “Neden bir derneğimiz veya platformumuz yok” sorusu artık cevapsız kalmayacak.

Uzun süredir kurulum aşamasında olan Radyo Yayıncıları Platformu (RADYAP) yapılan başarılı çalışmalar sonucu 4 Kasım’da kuruluyor.

25 Ekim Çarşamba günü Şişli Ramada Plaza’da akşam yemeğinde buluşan RADYAP Yönetim Kurulu Üyeleri, 4 Kasım Cumartesi akşamı İstinye Sosyal Tesislerde düzenleyeceği RADYAP lansmanından önce son kez toplandı.

Kurucu Başkan olarak görev alan Umut Kuzkaya liderliğindeki RADYAP yönetiminde Akif Özcan, Melih Kurtuluş, İbrahim Adıyaman, Uğur Bozdağ, Fatih Yıldırım, Vural Özkan ve Anıl Soylu yer aldı.

Radyocuların hakkını savunmak ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulacak olan RADYAP, ilk üyelerini 4 Kasım Cumartesi akşamı İstinye Sosyal Tesislerde yapılacak lansmanla gerçekleştirecek.

Lansmana katılamayan yurt genelindeki radyocular RADYAP’ın resmi web sitesi www.radyap.org üzerinden Üyelik sayfasından üye kayıt formunu gönderdikten sonra yönetimin onayıyla platforma üye olacak.

Radyocular.com ailesi olarak geç kalınmış bu projeyi destekliyor ve RADYAP kurucu başkanı ve yönetim üyelerini canı gönülden tebrik ediyoruz.

Related posts

1 Comment

  1. RTÜK'ten Yayıncılara Elektronik Tebligat Uyarısı • Radyocular.com

    […] Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS) üzerinden yapılması zorunlu hale geldi. Bu kapsamda yayıncı kuruluşların PTT’ye başvurarak UETS sistemine özgü elektronik tebligat adreslerini aktif […]

Comments are closed.