4 Kasım Cumartesi akşamı İBB İstinye Sosyal Tesislerinde düzenlenecek olan RADYAP lansmanına ilgi günden güne büyüyor.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinden katılacak olan radyo programcıları ilk kez çalışan bir platformları olacağı için RADYAP projesine tam destek veriyor.

Radyo Yayıncıları Platformu (RADYAP), radyocuların birlik, beraberlik ve dayanışmasını sağlamak, birlikten doğacak gücü olumlu yönde kullanabilmek, radyocunun sosyal haklarını korumak ve standartlarını yükseltmek amacıyla kurulmuş bir platformdur.

Görkemli bir geceyle düzenlenecek olan RADYAP lansmanına ünlü radyocular ile birlikte yerel ve bölgesel radyoculardan yüzlerce meslektaşımız katılacak.

Uzun süredir gece gündüz demeden çalışan Kurucu Başkan Umut Kuzkaya liderliğindeki RADYAP Yönetim Kurulu Üyeleri radyo ve radyocular adına güzel işlere imza atacak gibi.

RADYAP lansmanına katılmak isteyen radyocular www.radyap.org adresinden Üyelik bölümünden platforma kaydolabilir ve lansmanla ilgili bilgilere sahip olabilir.

Radyocular.com ailesi olarak RADYAP Yönetimini bir kez daha tebrik ediyoruz ve sonuna kadar destekçileri olduğumuzu paylaşmak istiyoruz.