Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen Zeytinburnu Geleneksel 4’üncü Radyo Festivali ve Yöresel Tatlar Şöleni 8 Nisan’da başladı.

Çiğ Köfte Şöleni ile başlayan festivalde özenle hazırlanan 2 ton çiğ köfte, ayranlarla birlikte vatandaşlara ikram edildi. 2.gününde ise yüzlerce tepsi Rumeli böreği meydanını dolduran 15 bin vatandaşa ikram edildi.

Radyocuların alanda canlı yayın yapacağı şölen 15 Nisan’a kadar devam edecek!

Festivalde Kral FM’den Afrikalı Ali, Best FM’den Cem Arslan, Show Radyo’dan Aslıhan, Radyo Viva’dan Duygu, Doğancan ve Ömer, Radyo Seymen’den Gökhan, TRT Kent Radyo İstanbul’dan Hopdedik Ayhan, Radyo Alaturka’dan Seçil Süslü, Radyo 7’den Venhar Sağıroğlu, LİG Radyo’dan Mehmet Ayan, Karadeniz FM’den Fulya Saati ve Kısa Devre, Baba Radyo’dan Umut, Kent FM’den Levent Erim, Radyo Yaren’den Ercan Işık, Barbaros Özdemir, Radyo Trafik ve Radyo Spor’dan Cenk Sarıkaya gibi birçok ulusal yayın yapan radyo kanallarının yanı sıra yerel radyo kanalları da meydanda kurulan radyo maketinden canlı yayın yapacak.

Vatandaşlar bu etkinlik ile hem yöresel tatları yiyebilecek hem de radyoda dinledikleri programcıları yakından görme şansı elde edecek.

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.