1. Radyo 45'lik Türkçe / Nostalji
 2. PowerTürk Türkçe / Pop
 3. X Radio Karışık / Rap
 4. Radyo Fenomen Yabancı / Pop
 5. JoyTürk Türkçe / Pop
 6. Virgin Radio Karışık / Rap
 7. Süper FM Türkçe / Pop
 8. Alem FM Türkçe / Pop
 9. Best FM Türkçe / Pop
 10. Kral FM Türkçe / Arabesk
 11. Radyo Arabesk Türkçe / Arabesk
 12. Karadeniz FM Türkçe / Karadeniz
 13. Power Pop Türkçe / Pop
 14. Radyo Tatlıses Türkçe / Pop
 15. Radyo D Türkçe / Pop
 16. Power FM Yabancı / Pop
 17. Fenomen Pop Yabancı / Pop
 18. Radyo Viva Türkçe / Pop
 19. SlowTürk Türkçe / Slow
 20. Metro FM Yabancı / Pop
 21. Power Love Yabancı / Slow
 22. PowerTürk En İyiler Türkçe / Pop
 23. Radyo 7 Türkçe / Karışık
 24. Kafa Radyo Türkçe / Pop
 25. Kral Pop Türkçe / Pop
 26. Virgin Radio Türkçe Rap / R&B
 27. Radyo Seymen Türkçe / THM
 28. Baba Radyo Türkçe / Arabesk

Haber

1/3
Keşfet

Bensu Soral’ın Paylaşımı Sosyal Medyada Yankı Buldu 

Geçtiğimiz günlerde karantina sürecindeki kazanımlarını, resim yaparken çektiği videosu ile sosyal medyada paylaşan Bensu Soral’ı birçok ünlü isim ve sosyal medya fenomeni de takip etti.

Bensu Soral’ın, bir kampanya çerçevesinde, geçtiğimiz günlerde yaptığı “daha güçlü geri dön” paylaşımını, birçok ünlü isim ve sosyal medya fenomeni de takip etti. Ünlü manken Didem Soydan, yönetmen ve stil danışmanı Umut Eker ve Bedirhan Soral’ın da içinde bulunduğu birçok isim, karantina sürecinden daha güçlü geri dönmek adına kendilerine belirledikleri hedefleri anlattı.

 

“Her okuduğum kitapla da yeni bir şey kattım kendime”

Evde geçirdiği süreçte sevdiklerinin görememenin zorluğunu yaşadığını aktaran Didem Soydan, bu süreçte bol bol kitap okuduğunu belirtti ve “Sizler gibi ben de uzun zamandır evdeyim. Evde olmak bir yana, en çok sevdiklerimi görememenin zorluğunu çektiğim bir dönem oldu benim için. Ama diğer yandan da, evde olmanın değerini bildiğim bir süre oldu. Hiçbir zaman yeteri kadar kitap okuyamadığından hayıflanan biri olarak bol bol kitap okudum mesela bu dönemde. Yıllar boyunca listemde biriktirdiğim ama günün telaşından zaman bulup okuyamadığım bütün kitapları okudum. Her okuduğum kitapla da yeni bir şey kattım kendime.” dedi

Karantina sürecini yeni taşındığı evinin bahçesiyle ilgilenerek değerlendiren ve bu zamanı daha güçlü geri dönmek için bir fırsata çeviren Umut Eker ise takipçilerine kendilerini yeniden keşfetmeleri ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmaları için çağrıda bulundu.

 

 

Bensu Soral’dan Bedirhan Soral’a Resim Eğitimi

Bensu Soral’ın paylaşımından sonra ikizi Bedirhan Soral’da evde geçirdiği günlerde yaptığı resmi takipçileriyle paylaştı. Bensu Soral’dan öğrendikleriyle kendisini bu alanda eğitmeye çalışan Bedirhan Soral; takipçilerine “Evde geçirdiğim süreyi kendimi yeniden keşfetmek için değerlendirmeye karar verdiğimden beri zaman akıp gidiyor. Uzun süredir hayalim olan resim yapmak, benim için aşırı zor olsa da bu konuda çok yetenekli bir ikizim var. Bensu hocamın yardımlarıyla hayatımda ilk defa tuvale resim çizdim ve çok eğlendim. Bu işin peşini bırakmam! Karantina günlerinde siz de sınırlarınızı zorlayıp daha güçlü geri dönebilirsiniz. Potansiyelini ortaya çıkar, sınırlarını zorla, daha güçlü geri dön” dedi.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Zorunlu alanlar *