1. Radyo 45'lik Türkçe / Nostalji
  2. PowerTürk Türkçe / Pop
  3. X Radio Karışık / Rap
  4. Radyo Fenomen Yabancı / Pop
  5. JoyTürk Türkçe / Pop
  6. Virgin Radio Karışık / Rap
  7. Süper FM Türkçe / Pop
  8. Alem FM Türkçe / Pop
  9. Best FM Türkçe / Pop
  10. Kral FM Türkçe / Arabesk
  11. Radyo Arabesk Türkçe / Arabesk
  12. Karadeniz FM Türkçe / Karadeniz
  13. Power Pop Türkçe / Pop
  14. Radyo Tatlıses Türkçe / Pop
  15. Radyo D Türkçe / Pop
  16. Power FM Yabancı / Pop
  17. Fenomen Pop Yabancı / Pop
  18. Radyo Viva Türkçe / Pop
  19. SlowTürk Türkçe / Slow
  20. Metro FM Yabancı / Pop
  21. Power Love Yabancı / Slow
  22. PowerTürk En İyiler Türkçe / Pop
  23. Radyo 7 Türkçe / Karışık
  24. Kafa Radyo Türkçe / Pop
  25. Kral Pop Türkçe / Pop
  26. Virgin Radio Türkçe Rap / R&B
  27. Radyo Seymen Türkçe / THM
  28. Baba Radyo Türkçe / Arabesk

Haber

Engelsiz Mikrofon Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Ulusal Radyolar

Engelsiz Mikrofon Ödülleri Sahiplerini Buldu! 

Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen ve Engelliler Sarayında gerçekleşen Engelsiz Radyo Mikrofon Ödülleri sahiplerini buldu.

Kategorilerde dinleyiciler tarafından oylanan radyo ve radyocular arasında ilk 3’e girenler 15.000 engelli vatandaşımızın da oylarıyla ödüle layık görüldü.

13 Şubat Dünya Radyo Gününde Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayında düzenlenen törene bir çok radyocu katıldı.

 

İşte ödül alan radyo, radyocu ve radyo programları:

Yaşam Boyu Onur Ödülü: Orhan Ayhan – TRT Spor
Meslek Özel Ödülü: Mehmet Akbay – Kral FM
Jüri Özel Ödülü: Polat Labar – Doğancan Özadlı – Banu Karakuş
Yılın En İyi Radyo Show Programı: Fatih Yıldırım – Alem FM
Yılın En İyi Çıkış Yapan Radyo Programcısı: Ramazan Bulut – Baba Radyo
Yılın En İyi Pop Müzik Radyosu: Kral Pop
Yılın En İyi Ulusal Radyosu: Radyo D
Yılın En İyi Konuşan Radyosu: Best FM
Radyo Dostu Ödülü: Zahide Yetiş – Show TV
Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu: Power FM
Yılın En İyi Halk Müziği Radyosu: Medya FM
Yılın En İyi Arabesk Radyosu: Radyo 34
Yılın En İyi Spor Radyosu: Radyo Fenerbahçe
Yılın En İyi Tematik Radyosu: Radyo Trafik
Yılın En İyi Kadın Radyo Programcısı: Eftalya Nur Öktem – Radyo D
Yılın En İyi Erkek Radyo Programcısı: Ömer Erişmen  – Radyo Viva
Yılın En İyi Radyo Haber Programı: Ufuk Karcı – Best FM

Yılın En İyi Şiir Edebiyat Programı – Umut Kuzkaya – Alem FM

Yılın En İyi Haber Radyosu: NTV Radyo
Engel Tanımayan Radyocular Ödülü: Ayhan Aktaş – NTV Radyo
Yılın En İyi Çıkış Yapan Radyosu: Show Radyo
Yılın En İyi Radyo Spor Programı: Ahmet Fisunoğlu – TRT Radyo Haber
Radyoya Değer Katanlar Ödülleri: Mine Ayman, Emel Yalçın, Gönül Dostu Füsun, Kadir Çetin, Afrikalı Ali, Erkan Koç, Meltem Sezenler, Melih’in Sevgi Çemberi, Gönül Dostu Şener, Musti Show, Bilo Show, Cem Arslan, Seher Kılıç, Hop Dedik Ayhan, Mıchael Kuyucu, Melon Şapka, Talha Bora Öge

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Zorunlu alanlar *