Güneş Özgeç’in sözünü ve müziğini yazdığı yeni teklisi ”hiç?” 17 Haziran‘da dijital müzik platformlarında yayında.

Güneş Özgeç’in söz, müzik, aranje ve tüm prodüksiyonunu kendi başına üstlendiği şarkısının miksi Alp Turaç, masteringi Erdem Helvacıoğlu tarafından yapıldı. ”‘’hiç?’’ kendini sevmekle ilgili bir aşk şarkısı; tüm dünyanın karşısında kendini ayrıksı ve yalnız, herkes ve her şeye karşı yabancı hissetmenin, kendini sevmekle olan ilgisini sorguluyor. Karanlık ve gizemli akor yürüyüşleriyle bezeli, aynı zamanda içinde umut ve aydınlanma barındıran bir ‘’Four-on-the-floor’’ dans şarkısı.” sözleriyle şarkısını ifade eden sanatçı, ”hiç?” in kapağı ve tüm görselleri için Irmak Altıner ile çalıştı.
Güneş Özgeç ilk üç şarkısını (Kahve, Ikaria ve Sonbahar) akustik biçimde, müzisyen arkadaşlarının da katkısıyla düzenlemişti. Temmuz 2021’de yayınladığı ”Bence Gerçek Hepsi” ile başlayan süreçte, şarkının tüm aranje, enstrumanlar ve prodüksiyonunu tek başına yapmaya başlayarak kendince büyük bir adım attı ve yepyeni bir yola çıkmış oldu. Ardından ”Düş” ve şimdi de ”hiç?” i aynı biçimde, tamamen kendi düzenlenmiştir. 
Kendi şarkıları dışında Kalben’in Ocak 2022’de yayınlanan Eski Dünyanın Yangını isimli albümünde yer alan Bugün Bana Tatil’in ise yaylı aranjesini, Karasinek Senfonisi ve Kedi adlı şarkıların aranje ve prodüksiyonunu yapmış, başka sanatçılar için aranje ve prodüksiyon çalışmalarını da sürdürmektedir. 
Dünyada (ve ülkemizde) kadın-plus-lar müzik sektörünün %3’lük bir bölümünü kapsıyor. Güneş bu konuya dikkat çekmenin, kendini bu alanda var etmek isteyen kadın-plus-lar cesaret vereceğine ve bu yüzdeyi arttıracağına inanıyor, bu yönde paylaşımlara özen gösteriyor. 
Şarkılarını  tekliler halinde yayınlamayı sürdüren Güneş, sonbahar gibi bir EP yayınlamayı planlıyor.