1. X Radio Karışık / Rap
  2. Radyo 45'lik Türkçe / Nostalji
  3. Radyo Fenomen Yabancı / Pop
  4. JoyTürk Türkçe / Pop
  5. Virgin Radio Karışık / Rap
  6. Süper FM Türkçe / Pop
  7. PowerTürk Türkçe / Pop

Haber

Hazer Amani: Evde Zaman Sıla, Yemek Ve Müzik Eşliğinde Geçiyor
Hazer Amani
Keşfet

Hazer Amani: Evde Zaman Sıla, Yemek Ve Müzik Eşliğinde Geçiyor 

“Evde zamanımız Sıla ile birlikte yemek ve müzik eşliğinde geçiyor”

 

“Eşim de ben de Uzak Doğu ve Güney Doğu Asya yemeklerini çok seviyoruz”

Eşi Sıla Gençoğlu ile gayet mutlu bir karantina süreci geçirdiklerini belirten ünlü şef, bu süreçte en sevdikleri şeyleri yaparak zaman geçirdiklerini söyledi. Evde kaldığı süreçte yeni tatlar denemediklerini ancak eşi ile Uzak Doğu lezzetlerini çok sevdiklerini söyleyen Amani, bu sıralar sık sık onlardan hazırladığını söylüyor.

 

Hazer Amani
Hazer Amani

 

“Televizyonculuk yorucu”

Hazerleme kanalı ile Youtube’da tariflerini paylaştığını ileten başarılı şef, “Master Chef” programı ile yarışma formatına ilk kez girdiğini vurguladı. Televizyonculuğun yorucu olduğunu ileten Hazer Amani, “Uzun saatler çalışıp ayakta kalmanız gerekiyor. Severek yapınca ne yoruluyor, ne de fazla geliyor. Ben zorlanmadım” dedi. Dünyaca ünlü birçok isme lezzetlerini tattıran başarılı şef Hazer Amani, Fireroom Restaurant yolculuğunu da MAG okurları ile paylaştı.

 

 

Ünlü oyuncu model ve güzel anne Didem Uzel Sarı ve ailesinin kapak yıldızı olduğu MAG Mayıs sayısı “Anneler Günü” özel röportajları, ünlülerin #evdekal günlükleri dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. İbrahim Elden (Radyo Rota) Röportajı • Radyocular.com

    […] ama akşam program varsa aynı günün sabahı programı hazırlıyorum. Güncel haberler ve müzik programı olduğu için gündemi her zaman sıcağı sıcağına takip ederek […]

Bir cevap yazın

Zorunlu alanlar *