Haber

Melih’in Sevgi Çemberi Yuvaya  mı Dönüyor?
Ulusal Radyolar

Melih’in Sevgi Çemberi Yuvaya mı Dönüyor? 

Kral FM’in eski programcılarından olan Melih’in Sevgi Çemberi yuvaya mı dönüyor?

Deneyimli ve başarılı radyo programcısı Melih’in Sevgi Çemberi, Kral FM stüdyosundan Gezegen Mehmet ve Afrikalı Ali ile paylaştığı “25 yıllık dostluk” fotoğrafı merak uyandırdı.

Sektörde başarılı işlere imza atan Melih’in Sevgi Çemberi’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın ardından Gezegen Mehmet ve Afrikalı Ali’nin bu fotoğrafı paylaşması “Kral FM eski günlerine mi dönüyor?” sorusuna cevap aramaya başladı.

Melih’in Sevgi Çemberi yaptığı paylaşım sonrasında sevenleri tarafından oldukça fazla sorular ve yorumlar almaya başladı. Kral FM’e geri mi dönüyorsun sorularına henüz cevap vermeyen deneyimli programcı dinleyicilerini daha da çok heyecanlandırdı.

Gezegen Mehmet, Afrikalı Ali, Harbi Kız, Nöbetçi Erdem, Ata’dan Müzik Ziyafeti ve bu kadroya Melih’in Sevgi Çemberi programının eklemesiyle Kral FM eski günlerine yeniden kavuşacak yorumları da paylaşılan fotoğrafların altında yer almaya başladı.

İşte o fotoğraf;

Radyocular.com ailesi olarak Kral FM’in en popüler dönemlerinde görev yapan Melih’in Sevgi Çemberinin Kral grubunda olması gerektiğini ve Gezegen Mehmet’in bu kararla Kral FM’in özlenilen programlarına yeniden kavuşması gerektiğini de paylaşmak isteriz.

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.

 

Related posts

Bir yanıt yazın

Required fields are marked *