Radyocular.com ailesi olarak radyo sektöründe işini en iyi yapan radyocuları “Yiğidi öldür ama hakkını yeme” sözüyle tebrik etmeye devam ediyoruz.

Uzun yıllar piyasada olmasına ve bir çok ulusal radyoda eline onlarca fırsat geçmesine rağmen adını ve radyosunu duyuramayan yada PR’ını yapamayan bir çok radyocu olduğunu biliyoruz.

Bu yazımızı özellikle son yıllarda çalıştığı her radyoda aldığı konuklar, canlı yayında yaşadığı ilginç olaylar ve yaptığı işleri kamuoyuna haber olarak yansıtan deneyimli radyocuyu tebrik etmek için yazıyoruz.

Kimden mi bahsediyoruz?

Tabi ki Adem Metan…

İşinin ne kadar ciddi olduğunun farkında olan ve azmiyle, hırsıyla bir çok ünlü radyocudan daha çok aktif olarak çalışan Adem Metan’ı kutluyoruz.

Canlı yayında yaşadığı ilginç olayları, ağırladığı konuklardan aldığı dikkat çeken cevapları ve altında imzası olduğu projeleri haber sitelerinde, televizyon kanallarında paylaşılmasını sağlaması, kurumunun ve kendi isminin daha çok duyulmasını hedeflemesi Adem Metan’ın işine ne kadar özen gösterdiğini anlatıyor.

PR bu sektörde olmazsa olmazlarımızdandır. Sebebi ise tanıtım olmadan tanınmak veya bilinmek zor olsa gerek.

Adem Metan’ın en büyük özelliği ise sadece yayınını yapıp kenara çekilmesi değil diye düşünüyoruz. Özellikle yaptığı programların yanı sıra radyosunun ismini ve programını haber sitelerinde, magazin programlarında ve televizyon kanallarında duyurması kendisini geleceğe yatırım olarak hazırlıyor.

Bir kez daha Radyocular.com ailesi olarak Adem Metan’ı tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.