1. Radyo 45'lik Türkçe / Nostalji
 2. PowerTürk Türkçe / Pop
 3. X Radio Karışık / Rap
 4. Radyo Fenomen Yabancı / Pop
 5. JoyTürk Türkçe / Pop
 6. Virgin Radio Karışık / Rap
 7. Süper FM Türkçe / Pop
 8. Alem FM Türkçe / Pop
 9. Best FM Türkçe / Pop
 10. Kral FM Türkçe / Arabesk
 11. Radyo Arabesk Türkçe / Arabesk
 12. Karadeniz FM Türkçe / Karadeniz
 13. Power Pop Türkçe / Pop
 14. Radyo Tatlıses Türkçe / Pop
 15. Radyo D Türkçe / Pop
 16. Power FM Yabancı / Pop
 17. Fenomen Pop Yabancı / Pop
 18. Radyo Viva Türkçe / Pop
 19. SlowTürk Türkçe / Slow
 20. Metro FM Yabancı / Pop
 21. Power Love Yabancı / Slow
 22. PowerTürk En İyiler Türkçe / Pop
 23. Radyo 7 Türkçe / Karışık
 24. Kafa Radyo Türkçe / Pop
 25. Kral Pop Türkçe / Pop
 26. Virgin Radio Türkçe Rap / R&B
 27. Radyo Seymen Türkçe / THM
 28. Baba Radyo Türkçe / Arabesk

Haber

Radyo A Yayın Hayatına Başladı!
Yerel Radyolar

Radyo A Yayın Hayatına Başladı! 

 radyoa

AÖF’te bu sene başlayanlar ve üniversiteye devam ettirenler için “nostalji” dönemi başlıyor. 17 Ekim’de başlayacak yeni proje ile artık dersler radyoda. 17 Ekim Pazartesi başlayacak bu proje ile öğrencilere radyo üzerinden dersler verilecek ve Açıköğretim sistemine dair güncel bilgiler anlatılacak. Projenin başında Yrd. Doç. Dr. Güzin Kıyık Gıcır var.

Açıköğretim Fakültesi 17 Ekim 2016 tarihinden itibaren Radyo A’da ders anlatımı başlıyor. Yayınlar hafta içi yapılacak; saatler 11-12 arası ile 17-18 arası olacak. Derslerin haricinde fakülteye dair güncel bilgiler paylaşılacak.

KAÇ PROGRAM VAR VE PROGRAM İÇERİKLERİ NELER?

Programın adı Ders Zili olacak ve bu programda; genel işletme, işletme yöntemi, Türk vergi sistemi işlenecek. Öğrencilerin derslerde sıkılmaması için mola zamanları en çok dinlenen şarkılar çalacak. 100 Derece programda öğrenciler için sertifika programları yer alacak. Üniversite için ikinci kez okuyanlar için söyleyişiler olacak. Kutup Yıldızı programında ise, üniversite sonrası kariyer nasıl yapılır söyleyişiler olacak. Yol Arkadaşı programında Açıköğretim Fakültesi’nde okuyan öğrenciler için “psikolojik danışmanlık” üzerine öğrencilerin genel ve hususi sıkıntıları üzerine “çare”ler üzerine açıklamalar olacak. Açıöğretim’den Hayata adlı programda ise üniversiten mezun olanların hikayeleri anlatılacak.

1998 yılından bu yana yayın hayatında olan Anadolu Üniversitesi radyosu Radyo A’da yayınlanacak Açıköğretim programları, 101.7 Frekansı ve www.radyoa.anadolu.edu.tr adresinden dinlenebilir. Açıköğretimin web sayfası ve Anadolu mobil uygulamasından da yayın linklerine ulaşılabilecek. Ayrıca Açıköğretim yayınlarının tekrarını Radyo A’nın web sayfasında yer alan Arşiv bölümü ve ANADOLUM eKampüs sisteminden de dinleme şansı bulunuyor. Yayın akışları ve programlarla ile ilgili bilgiler, twitter.com/radyo_a ve facebook.com/RadyoA hesapları ile Açıköğretimin sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.

Related posts