Haber

Show RD ve Radyo Viva Lansmanı Gerçekleşti!
Etkinlikler

Show RD ve Radyo Viva Lansmanı Gerçekleşti! 

Show Radyo ve Radyo Viva’nın yeni sahibi olan Necati Gülseven,  lansman gecesi düzenledi.

Ebru Yaşar’ın eşi olan Necati Gülseven, Show Radyo ve Radyo Viva’yı satın almasıyla birlikte ajans sahipleri, çalışanları ve personelleriyle beraber keyifli bir akşam yaşadı.

Hedeflerini, amaçlarını anlatan Necati Gülseven, ajans sahipleri ve çalışanlarıyla beraber eğlenceli bir lansmana imza attı.

Dada Salon Kabarett’te düzenlenen geceye bir çok ünlü ve radyocu da katılırken, sahne alan Enbe Orkestrası misafirleri eğlendirdi.

Hediyelerin dağıtıldığı, şarkıların söylendiği ve bol bol fotoğrafların çekildiği geceye Okan Bayülgen’in de sözleri damga vurdu.

Show Radyonun deneyimli programcısı Okan Bayülgen, “Ulusal kanallarda en güzel dönemlerimi yaşadım. Şimdi ise şakayla karışık küçük esnaflığımızı yaşıyoruz. Radyo işininse ayrı bir büyüsü var. Artık izleyicilerle birebir etkileşim halinde olabileceği, canlı, yaşayan bir mekandayım” dedi.

Etkinlik öncesi gecenin aynı zamanda ev sahibesi de olan sanatçı Ebru Yaşar, yıllar sonra radyo mikrofonlarına ”Ebru Yaşar’la Yaşam” adlı programla dönmenin heyecanını yaşadığını söyledi. Yeni yıl için temennilerini de anlatan Yaşar, “Her şeyden öte şiddetten uzak bir yıl olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Kimsenin kimseyi kırmadığı, sevginin şiddete galip geldiği bir yıl olsun istiyorum dedi. Sözlerini Kadın Hakları Günü’nü kutlayarak sonlandıran Yaşar, ”Daha çağdaş ve daha medeni bir neslin anahtarı kadınlardır. Özellikle son yıllarda kız çocuklarımızın eğitim ve öğretimi konusunda çok ciddi adımlar atık. Bu konudaki kararlılığımızdan asla taviz vermememiz gerek” ifadelerini kullandı.

OKAN BAYÜLGEN’DEN EVLİLİK İTİRAFI

Yaklaşık iki saat süren gecenin finalinde son olarak muhabirlerin sorularını yanıtlayan Okan Bayülgen, “Ulusal kanallarda en güzel dönemlerimi yaşadım. Şimdi ise şakayla karışık küçük esnaflığımızı yaşıyoruz. Radyo işininse ayrı bir büyüsü var. Artık izleyicilerle birebir etkileşim halinde olabileceği, canlı, yaşayan bir mekandayım. İnsanlar bana sürekli ‘Yeniden evlenecek misin?’ diyor. Evlilik benim başarısız olduğum bir alan. Hayatta her alanda başarılı olmanız imkansız. Babalık konusunda ise elimden geleni fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum. Her baba gibi bende evladımla vakit geçirmekten oldukça keyif alıyorum” dedi.

Gelişmeleri Radyocular.com‘dan takip edebilirsiniz.

Related posts

Bir yanıt yazın

Required fields are marked *