1. X Radio Karışık / Rap
  2. Alem FM Türkçe / Pop
  3. Kafa Radyo Türkçe / Pop
  4. Radyo Fenomen Yabancı / Pop
  5. JoyTürk Türkçe / Pop
  6. Virgin Radio Karışık / Rap
  7. Süper FM Türkçe / Pop

Haber

World Akustik Konserlerinde Bu Hafta: Ufuk Beydemir
Ufuk Beydemir
Etkinlikler

World Akustik Konserlerinde Bu Hafta: Ufuk Beydemir 

Yapı Kredi bomontiada World Akustik Konserleri’nde bu hafta; “Ay Tenli Kadın’ şarkısıyla ünlenen ve kısa sürede sosyal medyada en çok dinlenen sanatçılar arasına giren Ufuk Beydemir ile evlere konuk oluyor.

 

2018 yılında çıkardığı ilk albümünün ardından farklı sesi, tarzı ve şarkılarıyla her yaştan müzik dinleyicisinin beğenisini kazanan Ufuk Beydemir; ikinci albümü Kristal Oda’da slow rock, senfonik rock ve power balad türlerine göz kırparken; son 50 yıllık rock müzik külliyatında yer almış punk, grunge, klasik rock, modern rock, alternatif rock, indie rock gibi birçok müzik türüne farklı, yenilikçi ve iddialı örnekler de sunuyor.

 

 

Sadece müzikal zenginliği ile değil, şarkı sözlerindeki derinlik ve bestelerdeki ustalıkla da ön plana çıkan Ufuk Beydemir; Yapı Kredi World sponsorluğunda 16 Mayıs Cumartesi saat 21.00’de Yapı Kredi bomontiada Instagram hesabında canlı yayında olacak.

 

Tarih: 16 Mayıs 2020, Cumartesi

Saat: 21:00

Adres: IG @yapikredibomontiada

 

View this post on Instagram

Yapı Kredi bomontiada, @yapikrediworld sponsorluğundaki “World Akustik Konserleri” serisine Instagram Canlı Yayın üzerinden devam ediyor! Farklı sesi, tarzı ve harika şarkılarıyla her yaştan müzik dinleyicisinin büyük beğenisini kazanan Ufuk Beydemir, 16 Mayıs Cumartesi saat 21.00’de Yapı Kredi bomontiada Instagram hesabımıza konuk oluyor! #YapıKredibomontiada #EvdeKal @beydemirufuk /////// Yapı Kredi bomontiada continues the "World Acoustic Concerts" series via Instagram Live with the sponsorship of @yapikrediworld ! Ufuk Beydemir, who gained great appreciation from music listeners of all ages with his unique sound, style and wonderful songs, will perform live on Saturday, May 16th at 9.00pm on Yapı Kredi bomontiada’s Instagram account!

A post shared by Yapı Kredi bomontiada (@yapikredibomontiada) on

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Zorunlu alanlar *