1. X Radio Karışık / Rap
 2. Alem FM Türkçe / Pop
 3. Kafa Radyo Türkçe / Pop
 4. Radyo Fenomen Yabancı / Pop
 5. JoyTürk Türkçe / Pop
 6. Virgin Radio Karışık / Rap
 7. Süper FM Türkçe / Pop
 8. PowerTürk Türkçe / Pop

Haber

1/6
Etkinlikler

Ünlüler Bayramda Online Konser İle Evlerimize Geliyor 

Ünlüler “Pepsi ile Evlere Şenlik” konseriyle bayramda evinize konuk oluyor; Beyazıt Öztürk (Beyaz), Ceylan Ertem, Fatma Turgut, Mehmet Erdem, Sertab Erener, Sıla…

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun içecek grubu markalarından Pepsi, bayram öncesi ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek online konsere ev sahipliği yapacak.

 

Pepsi ile Evlere Şenlik (Online Konser)
Beyazıt Öztürk (Beyaz), Ceylan Ertem, Fatma Turgut, Mehmet Erdem, Sertab Erener, Sıla…

 

23 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21:00’de Pepsi’nin reklam yüzü Beyazıt Öztürk (Beyaz), müzik ve eğlence dünyasının ünlü isimlerinden Ceylan Ertem, Fatma Turgut, Mehmet Erdem, Sertab Erener ve Sıla’nın evlerinden katılarak performanslarını gerçekleşecekleri ’Pepsi ile Evlere Şenlik!’’ konseri, izleyenlere keyifli bir bayram gecesi yaşatacak.

 

 

Pepsi Türkiye YouTube kanalından (youtube.com/pepsiturkiye) yayınlanacak ve yaklaşık 1.5 saat sürecek ’Pepsi ile Evlere Şenlik!’’ konserinde hayranlarıyla buluşacak olan ünlü isimler, evde kaldıkları bu günlerdeki özlemlerini de paylaşacaklar.

Benzer yazılar

2 Yorum

 1. Avatar
  radyosever

  konserler online, yemekler online, market alışverişi online… sosyal hayat offline

 2. Amerikalı Sanatçı LP, 25 Mayıs Akşamı Türk Hayranları İçin Söyleyecek

  […] ve bugüne kadar yerli sahnenin en değerli isimlerini müzikseverlerle buluşturan “Ev’de” konser serisi, bu kez 25 Mayıs Pazartesi akşamı saat 22:00’de tüm dünya listelerinde zirveyi gören […]

Bir cevap yazın

Zorunlu alanlar *